Dom Wolnostojący Nasutów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
890 000,00 PLN , Pow. 131,30 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
131,30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Nasutów
Rok budowy:
2026
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
826686
Powierzchnia działki:
420 m2
Cena za m2:
6 778,37 PLN
Na sprzedaż dom Wolnostojący o pow całkowitej 131,80 m2 w Nasutowie, usytuowany na działce o powierzchni ok. 420 m2.

Zestawienie powierzchni:
PARTER:
1. Wiatrołap 4,20 m2
2. Pokój dzienny +kuchnia+ Jadalnia  33,40m2
3. P. pom 5,50m2
4 .Korytarz 3,20 m2.
5. WC. 1,70 m2
6. Garaż jednostanowiskowy 18,60 m2
7. Spiżarka 1,80 m2

PIĘTRO:
1. Sypialnia 14,20 m2.
2. Przedpokój 5,80 m2.
3. Łazienka 12 m2.
4. Pokój 14,60 m2.
5. Garderoba 3,50 m2.
6. Pokój 13,10 m2.

MEDIA:
Prąd, woda, pompa ciepła, szambo, ogrzewanie podłogowe.

Coś więcej:
​Teren nieruchomości jest ogrodzony. Podjazd i opaska są wykonane z kostki.
Dom jest ocieplony styropianem o grubości 20cm. Instalacja internetowa. Instalacja alarmowa. Brama garażowa na pilota. Ogrodzenie panelowe. Okna PCV profil Salamander 82mm potrójne pakiety szybowe. Przygotowana instalacja pod fotovoltaikę. Sterowanie temperaturą dwustrefowe z możliwością obsługi online

Lokalizacja:
Nasutów, cicha i spokojna okolica. Dużo terenów zielonych dookoła.

Termin realizacji III kwartał 2026 r.

*jeśli potrzebujesz pomocy eksperta w dobraniu finansowania zakupu nieruchomości, skontaktuj się z opiekunem oferty.

Ofertę przygotował i prezentuje:
Piotr Ryl 604-711-517
Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
Franczewska Nieruchomości

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona oraz aktualna.