Dom z piękną działką

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
990 000,00 PLN , Pow. 200 m2
Drukuj ofertÄ™
Drukuj ofertÄ™
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Sadkowice
Rok budowy:
1990
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
613862
Powierzchnia działki:
9 500 m2
Cena za m2:
4 950,00 PLN
Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości.

Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która jest czymś więcej niż tylko domem - to prywatna enklawa spokoju, oferująca bezpośredni kontakt z naturą i niepowtarzalny, ciepły klimat wnętrz. To dom dla osób szukających autentyczności, ceniących rzemieślniczą jakość wykonania i marzących o życiu w rytmie slow life. 
Sercem domu jest pokój dzienny i kuchnia, która zachwyci każdego miłośnika domowego ogniska. Słoneczna kuchnia została wyposażona w:
- meble z litego drewna, które nadają wnętrzu szlachetności.
- blaty z naturalnego kamienia (granit), łączące elegancję z niezwykłą trwałością.
- tradycyjny i unikatowy piec kaflowy - prawdziwa perła architektury wnętrz, która pełni funkcję nie tylko dekoracyjną, ale i użytkową.
- w cenie nieruchomości pozostaje pełne wyposażenie AGD.
Z kuchni prowadzi bezpośrednie wyjście na rozległy, słoneczny taras, który zaprasza, by spędzać tam czas i delektować się świeżym powietrzem, śpiewem ptaków, słońcem. To idealne miejsce na poranną kawę z widokiem, na grilla w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi.
Główna sypialnia to prywatna strefa relaksu - przestronna, jasna i połączona z komfortową, prywatną łazienką, co zapewnia domownikom pełną intymność.

Przestrzeń pełna światła i naturalnych materiałów.
Na całej powierzchni znajdziemy solidne drewniane podłogi (deska barlinecka) i drzwi , które wprowadzają przytulną atmosferę.

Na piętrze znajdziemy jeszcze kolejne trzy sypialnie i dużą łazienkę z wanną i prysznicem a z korytarza wyjdziemy na zadaszony taras z panoramą na rozległe łąki i starannie utrzymany sad.